KONST / Litografier / Färglitografi 13767178
nr 1376 7178
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 84/250, daterad -79. Motivet: 63x49cm, yttermått inklusive ram: 82x67 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:14:43
26/1 15:41:23
300 kr
31/1 23:26:40
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks